HİZMET VER

Fatih Temizlik Şirketleri

İster İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç! İster Fatih'in En Trend Şirketlerinden Direk Teklif Al!

En trend Fatih Temizlik Şirketleri - Dilediğini Seç! - Ücretsiz Teklif Al!

 • kani gedik

  kani gedik

  (0 Onaylı Yorum)
  İstanbul Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Son...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE

Fatih Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Temizlik firmaları bünyesinde çalıştırmış olduğu profesyonel elemanları sayesinde birçok alanda temizlik yaptıra bilmenize olanak sağlıyor. Fatih temizlik şirketleri aracılığı ile alabileceğiniz temizlik hizmetlerinden bazıları şunlardır;

Fatih Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

 

 • Ev temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Eşyalı ev temizliği
 • Eşyasız boş ev temizliği
 • Koltuk yıkama
 • Yatak yıkama
 • Halı Yıkama
 • Araç koltuk yıkama

Gibi daha birçok hizmeti alarak yaptırmış olduğumuz işlerde %100 olarak memnun kalmanız için çaba sarf edilir. Yapılan işte Garanti sağlayan firmaları tercih etmeniz önemli. Yaptırmış olduğunuz herhangi bir yerin temizliğinden memnun kalmazsanız zararınız karşılanmalı.

Fatih En İyi Temizlik Şirketleri

Temizlik sektörünün hızla gelişim göstermesi ile beraber birçok firma ortaya çıkmıştır. Bu hizmetleri alacağınız firmaları tercih ederken kendisinin marka olarak geliştirmeye başarmış Fatih en iyi temizlik şirketleri arasından bir tanesini seçerek güvenli temizlik fırsatını elde edebileceksiniz. Günlük ev temizliği ihtiyaçlarınızın karşılanması için gündelikçi olarak çalışan temizlik personelleri istediğiniz saat ve günler içerisinde temizlik hizmeti vermek amacı ile mekanlarınıza gelecektir.

Fatih Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

İsterseniz bu personeller aracılığı ile bütün evinizi temizletebilirsiniz. İsterseniz evi bölümlere ayırarak sadece tercih ettiğiniz bölümlerin temizliğini yaptırabilirsiniz. Cam temizliği koltuk ve halı temizlikleri ayrı ayrı da yapılabilir durumda. Evinizin büyüklüğü koşulunda var olan camlarınız ne kadar çok olursa olsun gün içerisinde bu camların temizliği sizin hizmetinize verilecek olan personeller sayesinde etkili bir biçimde yapılabiliyor.

Halı yıkama firmaları ile çalışmayarak halılarınızın yerinde yıkanmasını isteyebilirsiniz. İşte bu isteğiniz olduğu takdirde devreye yine temizlik firmaları giriyor ve kullanmış oldukları ekipmanlar sayesinde halılarınızın en derinlerine kadar temizleyerek sizlere teslim ediyorlar. Özellikle boydan boya halıların temizliği Bir hayli profesyonellik isteyen işler arasında. Doğru deterjan ve makine tercihi sayesinde halılarınız çok ıslak bir şekilde kalmayacak ve zeminlerinizin yıpranmasına mahal vermeyecek.

Yine aynı şekilde yerinde koltuk yıkama hizmeti sayesinde de koltuklarınızı süngerleri zarar görmeden temizletebileceksiniz. Kullanılan profesyonel makineler sayesinde koltuklarınız derinlemesine temizlenirken demiş sandığımız koltuğunuzun aslında temiz olmadığını görerek şaşıracaksınız. Halı ve koltuk yıkamalarda doğru deterjan seçimi yapmak çok önemli. Çok yüksek fiyatlar ödeyerek almış olduğunuz ürünlerin yıpranmadan ve zarar görmeden temizlenmesi doğru temizlik ürünü seçebilmekten geçiyor.

Fatih Temizlik Şirketi Fiyatları

Temizlik hizmeti alırken tabii ki ödeyeceğiniz ücret önemlidir ancak ilk olarak dikkat etmeniz gereken evinizin ya da diğer mekânlarınızın hangi alanlarının temizlenmesini istediğimizdir. Çünkü belirlenmiş olan Fatih temizlik şirketi fiyatları alacağınız hizmete bağlı olarak değişiyor. Kullanılan makine ve kimyasallar şirket tarafından karşılanıyor ise herhangi bir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Temizlik işlerinizde kullanacağınız deterjanların ücretini ödemediğiniz için ekonomik hizmet alma olanağı yakalayacaksınız. Trend Hizmet aracılığıyla geniş kapsamlı bir şekilde temizlik hizmeti alabileceğiniz firmalarla karşılaşabilir, size uygun olan bir firmadan bu tür hizmetleri alabilirsiniz.

Fatih En İyi Temizlik Şirketi

Detaylı temizlik hizmeti sayesinde yaşam alanlarının her yerinin pırıl pırıl olmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı temizlikler genellikle uzun sürdü için firma telefonundan sizlere birden fazla kişi gönderilecek. Bu sayede daha detaylı olan temizlik işlerinizi kısa zamanlar içerisinde hallettirebileceksiniz. En iyi Fatih temizlik şirketi detaylı temizlik deyince akla gelen şunlardır;

 

 • Mutfak dolapları içlerinin tamamının silinmesi
 • Lavaboların detaylı şekilde yıkanıp silinmesi
 • Banyoların tamamının detaylı şekilde yıkanıp silinmesi
 • Koltuk takımlarının yerinde makine ile yıkanması
 • Bütün zeminlerin eşyaların kaldırılarak altlarının silinmesi
 • Pervazları ve camların en ince şekilde temizlik işlerinin yapılması
 • Detaylı olarak bütün alanın tozlarının alınması

Evinizin detaylı bir temizliğe ihtiyacı yoksa yüzeysel temizlik hizmetleri de alabilirsiniz. Bu temizliklerinde daha kısa sürmesini belirli saat aralıklarında yapılmasını istiyorsanız yine birden fazla temizlik personeli talebinde bulunabilirsiniz. Ya da bir kişi ile çalışmak ve bu kişiden memnun olduğunuz takdirde düzenli çalışmak istiyorsanız bu tercihi de yapabilirsiniz. Yüzeysel temizlikler şunları kapsıyor;

Dolap içleri hariç mutfak dolaplarının silinmesi

 • Lavaboların yıkanması
 • Banyoların yıkanması
 • Görünen zeminlerin temizlenmesi
 • Genel toz alımı
 • Camların genel temizliği

Gibi birçok hizmeti alarak üstün temizlik kalitesi kapsamında hizmet alabileceksiniz. Son derece güvenilir uzun yıllar şirket bünyesinde çalışmış personeller %100 müşteri memnuniyeti ve %100 güven ile çalışırlar. Trend Hizmet tam anlamıyla geniş kapsamlı bir şekilde hizmet almanız noktasında üst düzeyde bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Nasıl Çalışıyor ?
 • Kolay Hizmet Talebi Oluştur
  Kolay Hizmet Talebi Oluştur Trend Hizmet' de basit bir kaç soruya cevap vererek kolayca hizmet talebi oluşturabilirsiniz!
 • Sana Özel Teklifleri Al!
  Sana Özel Teklifleri Al! Oluşturduğun hizmet talebi firmalara iletilsin. Sana özel gelen teklileri ve firmaları kolayca görebilirsin!
 • Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç
  Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç Sana gelen birden çok teklif içerisinden en iyisini değerlendirip, dilediğini seçebilirsin!