HİZMET VER

İstanbul Temizlik Şirketleri

İster İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç, İster İstanbul'un En Trend Şirketlerinden Direk Teklif Al

En İyi 20 İstanbul Temizlik Şirketi - Ücretsiz 4 Teklif Al

 • Hizmet Kolay

  Hizmet Kolay

  (2 Onaylı Yorum)
  En İyi "Temizlik şirketleri" içerisinde özellikle "Ev Temizliği" hizmetlerinde lider firma olma yolunda hızla kendini güncelleyere...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Area Temizlik

  Area Temizlik

  (1 Onaylı Yorum)
  Area Temizlik Şirketleri ailesi olarak, başlıca hizmet alanlarımız ev temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, ofis temizliği, Apar...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • kani gedik

  kani gedik

  (0 Onaylı Yorum)
  İstanbul Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Son...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Detay temizlik

  Detay temizlik

  (0 Onaylı Yorum)
  Tam gün veya yarım gün komple bitirme garantili İstanbul'da ev temizliği hizmeti verilir .
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Yeliz esen

  Yeliz esen

  (0 Onaylı Yorum)
  Gündelik ev islerine gidiyorum
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Hasiyet çalışkan

  Hasiyet çalışkan

  (0 Onaylı Yorum)
  2 yıldır bu işi yapıyorum hızlı ve pratik iş...benim ile çalışmak istermısınız
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Turan Tutuş

  Turan Tutuş

  (0 Onaylı Yorum)
  ESG Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul'un tüm ilçelerinde başta ev temizliği, ofis temizliği, daire temizliği olmak üzere tüm tem...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • neşe şenvardar

  neşe şenvardar

  (0 Onaylı Yorum)
  2005 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermekteyiz. siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için burdayız
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Gülhanım mısır

  Gülhanım mısır

  (0 Onaylı Yorum)
  Yıllarca temizlik işi yaptım deneyimliyim beyenmessen tekrar yapabilirim ücretsiz
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • kader alınak

  kader alınak

  (0 Onaylı Yorum)
  apartman temizligi ev temizligi evcil dostlarımızla sıkıntım yok tehlikeli ırklar haric evin büyüklüğüne küçüklüğüne göre camlar ...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • destan Kader

  destan Kader

  (0 Onaylı Yorum)
  MRHBA İSMİM DESTAN UZUN ZAMANDIR TEMİZLİK İŞİYLE UĞRAŞIYORUM KENDİM TEK ÇALIŞIYORUM İŞİME VE VE HİJYENE ÖNEM VERİRİM
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE
 • Serdar KILIÇ

  Serdar KILIÇ

  (0 Onaylı Yorum)
  İstanbul'da Güvenebileceğiniz Bir Temizlik Şirketi mi Arıyorsunuz? Bizden Başkasına Bakmayın! Tüm Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İ...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE

En Trend İstanbul Temizlik Şirketleri Burada

İstanbul'da Profesyonel işini iyi yapan, sizi bir dizi gereksiz zahmetten kurtaracak bir temizlik şirketi mi arıyorsunuz? O zaman Trendhizmet.com bünyesinde bulunan temizlik firmaları ve temizlikçi'lere bir göz atmadan geçmeyin! İstanbul temizlik şirketleri sayısının her geçen gün itibariyle artış gösterdiği bir kent olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle İstanbul temizlik firmaları açısından alternatif seçeneklerin oldukça fazla olduğu bir kent olduğundan İstanbul’da üst düzeyde bir temizlik hizmetinin alınması konusunda karşınıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır Siz kendi kıriterlerinize göre çalışmak istediğiniz firma hamgisi ise onu tercih edebilirsiniz . Bu noktada İstanbul temizlik şirketi ücretleri konusunda da ayrıcalıklı fırsatların adresi konumunda yer alan bir kenttir. Neden mi? Çünkü Trend Hizmet olarak tüm İstanbul kentini kapsayacak düzeyde çok sayıda farklı temizlik firmasını, siz değerli takipçilerimizle buluşturuyoruz. Bundan dolayı tam da aradığınız bir temizlik hizmetini bütçe dostu bir şekilde İstanbullularla buluşturuyoruz.

İstanbul Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Trend Hizmet olarak bunu yıllardır yapıyoruz. Bu nedenle harika temizlik şirketleri bulma konusunda çok fazla deneyime sahip bir platformuz. İstanbul temizlik firması tercihlerinde; Tecrübeleri var mı? Birinin uzun süredir bu işte olması, yaptığı işte iyi olduğu anlamına gelmez. Yalnızca yılların deneyimine ve mükemmel geçmişe sahip işletmeleri çatımızda toplayarak sizlere tam anlamıyla üst seviyede bir temizlik hizmetini sunuyoruz. Trend Hizmet olarak çatımızda topladığımız firmaların tüm özelliklerine dikkat ediyoruz. Alanında uzmanlar mı? Yüzde yüz müşteri memnuniyetini önemsiyorlar mı? Fiyat – Kalite dengesine dikkat ediyorlar mı? Bu sorulara yanıt bulduktan sonra temizlik firmalarının platformumuz vasıtasıyla hizmet sunmalarına aracılık ediyoruz.

Profesyonellik Bakımından İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul temizlik şirketleri tercihlerine dikkat ediyor olmanız, beraberinde çok önemli kazanımları getirecektir. Bir şirketleri ararken, ekipmanlarını, eğitimlerini ve belirli ev ve durum türleriyle ilgili deneyimlerini sorduğunuzdan emin olmalısınız. İyi bir temizlik şirketi, işini doğru yapmak için tüm doğru araç ve gereçlere sahip olmak durumundadır. Yine tercih ettiğiniz firmanın çevre dostu ürünler kullanıp kullanmadıklarını veya sizin sağladığınız herhangi bir ürünü kullanmaya istekli olup olmadıklarını da öğrenmelisiniz.

Şayet evcil hayvanınız varsa, tüylü arkadaşlarınızı rahatsız edebilecek sert kimyasallar veya güçlü kokular kullanmadıklarından da emin olmak durumundasınız. İstanbul temizlik şirketleri profesyonellik konusunda üst düzeyde bir hizmeti ortaya koymak durumundadır. Burada tercih ettiğiniz temizlik firmasının tam anlamıyla uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunuyor olmasına da dikkat etmek durumundasınız. Ayrıca temizlik firmasının ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayıp karşılayamayacağını dikkat ediyor olmak beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

İstanbul En İyi Temizlik Şirketi

Siz de şayet İstanbul en iyi temizlik şirketi ile çalışmayı istiyorsanız, firma tercihine dikkat etmek durumundasınız. Herhangi bir temizlik şirketinin temel amacı, müşterilerine temiz ve güvenli bir ortam sağlamaktır. Bu, farklı yöntemlerle yapılabilir; halıları süpürmek, yerleri paspaslamak, pencereleri temizlemek ve mobilyaların tozunu almak gibi işler, temizlik hizmeti kapsamında sunulmaktadır. Evinizi veya ofisinizi temiz ve düzenli tutmak için kullanabileceğiniz birçok farklı temizlik hizmeti bulunmaktadır. Burada firma tercihine dikkat etmek, beraberinde önemli kazanımları getirecektir.

İstanbul Temizlik Şirketi - Trend Hizmet

Günümüz itibariyle insanların temizlik işini kendileri yapmak yerine profesyonel bir temizlik şirketi seçmelerinin birçok farklı nedeni vardır. Örneğin evinizde veya ofisinizde çok fazla mobilya ve büyük eşya varsa bunları kendi başınıza temizlemeniz çok zor olabilir. Evinizde, düzgün bir şekilde temizlenmesi için özel ekipman veya kimyasallar gerektiren bazı alanlar da vardır. Her şeyi kendiniz satın alırsanız bu çok pahalı olabilir. Bu nedenle sizin için başka birini işe almak uzun vadede daha uygun maliyetli olabilir.

İnsanların temizlik işlerini kendileri yapmak yerine profesyonel temizlikçileri seçmelerinin bir başka nedeni de, tüm temizliği kendi başlarına yapacak zamanlarının olmamasıdır. Bazı insanlar tam zamanlı işlerde çalışırlar. Bu da gün içinde evlerinin veya iş yerlerinin çevresinde herhangi bir temizlik yapabilecekleri mesai saatleri dışında boş zamanları olmadığı anlamına gelmektedir. Bu tür işler için gerekli tüm ekipman ve araçlara sahip başka birini işe almak, en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik son zamanlarda İstanbul temizlik şirketleri açısından iddialı bir konumda yer aldığından tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmeti almanız da mümkün olmaktadır.

İstanbul Temizlik Şirketlerinin Avantajları

Trend Hizmet İstanbul’un en iyi temizlik şirketleriyle çalışmanız konusunda kapsamlı bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Böylece İstanbul temizlik şirketleri tercihlerinde tam anlamıyla üst düzeyde bir hizmeti almanız da mümkün hale gelecektir. Şayet siz de başkası tarafından yapılabilecek temizlik işleriyle zaman kaybetmek istemiyorsanız, profesyonel bir temizlik hizmeti kullanmalısınız. Bu hizmeti dışarıdan temin ederek, çok daha önemli olan diğer şeylere odaklanabilirsiniz. Yine temizlik konusunu ne yaptığını bilen başka birine bırakmanız, beraberinde önemli kazanımları getirecektir. Böylece temizlikten sonra kalan gününüzde hala bolca zamanınız olacaktır.

Biz profesyonel bir platformuz. Ticari ve konut binaları için yüksek kalitede hizmet sunan firmaları bünyemizde barındırıyoruz. Platformumuzda yer alan temizlik hizmetleri arasında halı temizliği, döşeme temizliği, fayans ve derz temizliği, duvar temizliği, zemin cilalama vb. yer almaktadır. Ayrıca inşaat sonrası temizlik, merdiven temizliği ve daha pek çok farklı alanda hizmet almanız noktasında çözüm odaklı bir hizmetin merkezinde yer alıyoruz. Dolayısıyla İstanbul’da avantajlı bir şekilde temizlik hizmeti almayı istediğiniz zaman tam anlamıyla profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

İstanbul Temizlik Şirketi Tercihlerine Dikkat!

Şayet İstanbul’da temizlik hizmeti alacaksanız temizlik hizmetini almadan önce kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz. İstanbul temizlik şirketi tercihlerinde pek çok farklı kritere dikkat etmek durumundasınız. Bir temizlik şirketi seçerken, önce ne elde ettiğinizi ve ne için ödeme yaptığınızı bilmeniz gerekmektedir. Aşağıda sıraladığımız soruları sormanız ve yanıtlarını doğru bir şekilde almanız tam anlamıyla etkili bir düzeyde hizmet almanız mümkün olacaktır.

İstanbul Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Temizlik şirketinin ne kadar deneyimi var? Bunu öğrenmenin en iyi yolu, önceki müşterilerden referans istemek ve onları kontrol etmektir.

Tercih ettiğiniz İstanbul temizlik firması tür temizlik hizmetleri sunuyor? Firmanız halı yıkama veya cam yıkama gibi özel hizmetler sunuyor mu? Değilse, bu hizmetlere ihtiyacınız var mı? Bunun için Trend Hizmet platformunda yer alan alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Temizlik şirketi ne tür ekipman kullanıyor? Evinizi her ziyaret ettiklerinde eşyalarınızın kirlenmiş ekipmanlarla temizlenmediğinden emin olmak için ekipmanlarını ne sıklıkta değiştirdiklerini ve tüm ekipmanlarını işler arasında ne sıklıkla temizlediklerini öğrenmelisiniz.

Tercih ettiğiniz temizlik firması, yaptığı temizlik işleriyle ilgili herhangi bir garanti veriyor mu? Eğer öyleyse, ne tür bir teminat sunuluyor? Garanti konusunda Trend Hizmet aracılığıyla size sunulan tekliflerden bilgi alabilirsiniz.

Size referans veriyor mu? Trend Hizmet çatısı altında yer alan İstanbul temizlik firmaları hakkında ayrıntılı bir araştırma yaptığınız zaman referans konusunda da yorumlara ulaşabilirsiniz.

Temizlik şirketi kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor mu? Bir temizlik şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, verdikleri hizmetin kalitesidir. İyi bir temizlik şirketi size ne yaptıkları, hangi ürünleri kullandıkları ve işlerini nasıl yaptıkları konusunda net bir açıklama yapabilecektir.

İstanbul’daki Temizlik Hizmetinin Kapsamı Nasıldır?

Birçok kişi ev temizliğini sadece yerleri süpürmek ve paspaslamak, halıları süpürmek ve mobilyaların tozunu almak olarak düşünür. Ancak temizlik konusu gündeme geldiği zaman yapılabilecek çok daha fazlası vardır. Temizlik firmaları evinizin süpürülmesinden, raflardan ve çekmecelerden istenmeyen dağınıklığı kaldırarak evinizin dağınıklığını gidermenize yardımcı olabilir. Yine ütü, kıyafetleri katlama ve kıyafetleri kaldırma gibi çamaşırhane hizmetleri konusunda size yardımcı olabilir. Burada İstanbul temizlik firması seçerken sunulan hizmetin kapsamına dikkat etmeniz her zaman önerilmektedir.

İstanbul Temizlik Firmaları - Trend Hizmet

Şayet evinizde evcil hayvanlarınız varsa, temizlikçinizin onlarla ilgili deneyime sahip olması önemlidir. Evcil hayvanlar genellikle evlerine yabancıların girmesinden ve uykudayken ya da yemek yerken etraflarında olmalarından korkabilirler. Onların alışkanlıklarına aşina olmayan temizlikçilere karşı saldırgan olmalarına neden olabilir. Bu nedenle, herhangi bir potansiyel temizlikçinin evinizde çalışmaya başlamadan önce evcil hayvanlarla en iyi nasıl başa çıkacağını bilmesi önemlidir. Bununla ilgili temizlik firmasına önceden bilgi vermeniz faydalı olacaktır.

İstanbul temizlik şirketleri tercihlerinde dikkatli davranmak, beraberinde çok önemli kazanımları getirmektedir. Temizlik firması seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise fiyatlarıdır. Çoğu insan evinin haftada en az bir kez temizlenmesini isterken, bazı şirketler müşterilerin birden fazla hizmeti (halı gibi) birlikte rezerve etmesi durumunda indirimler sunarlar. Bu noktada uygun fiyatlı bir şekilde hizmet sunan bir firmanın tercih edilmesi, beraberinde çok önemli kazanımları getirecektir.

İstanbul temizlik şirketi fiyatları konusunda ayrıcalıklı bir şehir olduğunda, İstanbul’da temizlik hizmetine yönelik ücret araştırması yapmak, ayrıcalıklı fırsatlara sahip olmak anlamına gelir. Üstelik Trend Hizmet aracılığıyla ücret araştırmasını çok daha pratik bir şekilde tamamlamanız mümkün olacaktır. Böylece ayrıcalıklı bir fırsatı elde etmek konusunda önemli bir kazanıma da sahip olursunuz.

Trend Hizmet, hepsi makul fiyatlar sunan çok çeşitli temizlik şirketi seçenekleri sunar. Trend Hizmet'in yardımıyla şehirdeki bir veya daha fazla ideal şirketle bağlantı kurabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla bir veya daha fazla hizmet seçerek uygun bir hizmet alabilecek ve hizmetleriniz için fazla ödeme yapmayacaksınız. Bu nedenle Trend Hizmet, İstanbul'da mükemmel temizlik şirketini bulmanız için en iyi yoldur.

Nasıl Çalışıyor ?
 • Kolay Hizmet Talebi Oluştur
  Kolay Hizmet Talebi Oluştur Trend Hizmet' de basit bir kaç soruya cevap vererek kolayca hizmet talebi oluşturabilirsiniz!
 • Sana Özel Teklifleri Al!
  Sana Özel Teklifleri Al! Oluşturduğun hizmet talebi firmalara iletilsin. Sana özel gelen teklileri ve firmaları kolayca görebilirsin!
 • Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç
  Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç Sana gelen birden çok teklif içerisinden en iyisini değerlendirip, dilediğini seçebilirsin!