HİZMET VER

Şile Temizlik Şirketleri

İster İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç! İster Şile'nin En Trend Şirketlerinden Direk Teklif Al!

En trend Şile Temizlik Şirketleri - Dilediğini Seç! - Ücretsiz Teklif Al!

 • kani gedik

  kani gedik

  (0 Onaylı Yorum)
  İstanbul Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Son...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE

Şile Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Artan talep nedeniyle Şile temizlik şirketleri sayısından ciddi artışlar olmuştur. Bu şirketlerin tamamı alanında yıllarca hizmet vermiş şirketler olup genel olarak verilen hizmetler şu şekildedir.

Şile Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

 • Ev temizlikleri
 • Ofis temizlikleri
 • Cam temizlikleri
 • Koltuk ve diğer eşya temizlikleri
 • Araç temizlikleri
 • Apartman temizlikleri

Ayrıca bazı şirketler özel site temizlikleri de yapmaktadır. Bu hizmetler arasında en çok tercih edileni ev ve ofis temizlikleridir. Ayrıca hizmetler genel olarak günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak yapılmaktadır. Özelikle ev temizliklerinde en çok haftalık temizlikler tercih edilmelidir. Trend hizmet ile tüm bu şirketlere kolayca ulaşmanın imkanını sunuyoruz.

Her şirketin yanında özel mesaj seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenek sayesinde günün her saatinde firmaya mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca bu mesajlar tamamen ücretsiz olmaktadır. Her firmanın yanında bir de yanıtlama süresi bulunmaktadır. Bu süre müşterilere geri dönüşün ortalama ne zaman yapılacağını bildirmektedir. Eğer belirtilen sürelerde firmadan geri dönüş olmazsa sistem şirketi uyarmaktadır.

Şile En İyi Temizlik Şirketleri

Trend hizmet sayesinde Şile en iyi temizlik şirketleri ile anlaşın. Şirket listesinde ki tüm firmalar puanlama ve yorum isteğine açıktır. Bu sayede hizmet alan müşteriler hizmet sonrasında firmaları puanlamakta ve hizmet ile ilgili görüşlerini yazabilmektedir. Bu puan ve yorumlar sayesinde en iyi şirketlerin hangileri olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz.

Şile Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Öte yandan şirketleri tek tek incelemek yerine menü kısmından filtre yaparak da bu işlemi yapabilirisiniz. Bunun için ilk olarak yorumlar ve puanlar filtresini aktif yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise arama yapmanız yeterli olacaktır. Genel olarak iyi kalitede hizmet veren şirketler ilanlarında kullandıkları malzemeleri ve çalışanlarını eklemektedirler. Öte yandan örnek hizmet resimlerinin yer aldığı profillerde bulunmaktadır.

Müşteriler daha çok bu ilanları değerlendirmektedir. Ayrıca en iyi firmalar alanında hizmet kalite belgesi bulunan firmalardır. Bu nedenle müşteriler kalite belgesi alan firmalarla anlaşması hizmet açısından daha verimli olacaktır. Özellikle temizlik sektöründe hizmet sunan firmaların sayısının ciddi anlamda artış gösterdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Burada firma tercihine dikkat ediyor olmak, beraberinde çok önemli kazanımları getirmektedir.

Şile Temizlik Şirketi Fiyatları

Fiyatlar verilen hizmetlere göre değişiklik göstermekte olup en uygun Şile temizlik şirketi fiyatları ev ve ofis temizlikleridir. Bu temizliklerde ise fiyatlar ev boyutuna yani temizlik alanına bağlı olarak değişmektedir. Hizmet alanı ne kadar büyük olursa fiyatlarda o oranda yüksek olmaktadır.

Öte yandan bazı müşteriler tüm ev yerine sadece mutfak ya da salon temizlikleri alabilmektedirler. Bu durumda ise fiyatlarda ek indirimler yapılmaktadır. Öte yandan birden fazla hizmetin alınması durumunda ise yine ek bir indirim uygulanmaktadır. En pahalı olan temizlikler ise apartman ve site temizlikleridir. Özellikle günlük seçilen temizliklerin fiyatları aylık ve haftalık temizliklere göre daha pahalı olmaktadır. Ayrıca özel günlerde alınan hizmetlerin fiyatlarında kısa süreli zamlar yapılmaktadır.

Örneğim bayram temizliklerinin fiyatları en pahalı ev temizlik hizmetleri arasında yer almaktadır. Öte yandan devamlı müşterilere bazı şirketler ücretsiz cam temizlikleri de yapmaktadırlar. Verilen fiyatlara malzemelerde dahil olmaktadır. Müşterilerin ek olarak malzeme veya diğer giderler için ücret ödemesine gerek bulunmamaktadır. Tam da bu noktada kapsamlı bir şekilde hizmet almak için profesyonel bir hizmet almakla mümkün olacaktır.

Şile En İyi Temizlik Şirketi

Genel olarak bu bölgede en çok hizmet veren firma en iyi Şile temizlik şirketi olarak adlandırılmaktadır. Zaten uygulama da arama yapmanız takdirde ilk olarak en çok hizmet veren firmalar çıkmaktadır. Firma görüntülemelerini üye olmadan ücretsiz bir şekilde görebilirsiniz.

Ancak firma ile iletişime geçmek için üye olunması gerekmektedir. Trend hizmete üye olmak ücretsiz olup aynı şekilde sınırsız mesaj hakkı da bulunmaktadır. Genel olarak en iyi sınıfında yer alan firmalar ile anlaşmak biraz zaman alabilmektedir. Ya da hizmet süresi geç olabilmektedir. Bu nedenle mutlaka özel bir temizlik olacaksa planlanan tarihten en az iki hafta önce şirketler ile anlaşılması gerekmektedir.

Öte yandan bu firmaların tamamı uygulama üzerinden özel bir sözleşme imzalamaktadırlar. Bu sözleşmeler eşya güvenliğini kapsamaktadır. Bu sayede oldukça güvenilir firmalar olup müşterilerinin olası bir her mağduriyetini üstlenmektedirler. Zaten belirli sayıda şikâyet alan firmalar sistem üzerinden otomatik engellenmektedir.

 

Nasıl Çalışıyor ?
 • Kolay Hizmet Talebi Oluştur
  Kolay Hizmet Talebi Oluştur Trend Hizmet' de basit bir kaç soruya cevap vererek kolayca hizmet talebi oluşturabilirsiniz!
 • Sana Özel Teklifleri Al!
  Sana Özel Teklifleri Al! Oluşturduğun hizmet talebi firmalara iletilsin. Sana özel gelen teklileri ve firmaları kolayca görebilirsin!
 • Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç
  Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç Sana gelen birden çok teklif içerisinden en iyisini değerlendirip, dilediğini seçebilirsin!