HİZMET VER

Sultangazi Temizlik Şirketleri

İster İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç! İster Sultangazi 'nin En Trend Şirketlerinden Direk Teklif Al!

En trend Sultangazi Temizlik Şirketleri - Dilediğini Seç! - Ücretsiz Teklif Al!

 • kani gedik

  kani gedik

  (0 Onaylı Yorum)
  İstanbul Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Ev Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Son...
  PROFİLİ GÖRÜNTÜLE

Sultangazi Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Günümüzde nüfus yoğunluğu nedeniyle bu bölgede çok sayıda Sultangazi temizlik şirketleri açılmıştır. Her şirketin verdiği hizmetler birbirinden farklı olup genel olarak hizmetler şu şekildedir:

 • Halı temizliği
 • Araç temizliği
 • Ev ve ofis temizliği
 • Dış cephe hizmetleri
 • Apartman ve site temizlikleri

Sultangazi Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Öte yandan son yıllarda bir de eşya temizlikleri de yapılmaktadır. Trend hizmet ile bu hizmetleri filtreleyerek kolayca ulaşılmasını sağlıyoruz. En çok tercih edilen hizmetlerin başında ev ve ofis temizlikleri gelmektedir. Tüm hizmetlere dair 7/24 aktif iletişim hattı bulunmaktadır. Bu sayede anlaşılmak istenen firma ile kolayca iletişime geçilebilir. İletişim kurulamaması halinde ise Trend hizmete bildirim göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca hizmet alımları oldukça güvenilir olmaktadır.

Hizmet sonrasında müşteri değerlendirmelerinin tamamı uygulama üzerinden yayınlanmaktadır. Bu nedenle firmalar hizmet verirken oldukça dikkatli olmaktadırlar. Ayrıca hizmet sonrasında uygulamadan müşterilere bir bildirim gelmektedir. Bu bildirim, hizmetin yorumlanmasıdır. Hizmet ile ilgili tüm görüşlerinizi buradan paylaşabilirsiniz. Ek olarak hizmet alan diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak da hizmet seçimi yapabilirsiniz.  Sultangazi en iyi temizlik şirketleri ile çalışmayı isterseniz Trend Hizmet en mantıklı çözümleri sizlerle buluşturacaktır.

Sultangazi En İyi Temizlik Şirketleri

Trend hizmet uygulaması üzerinden en fazla puanı olan ve olumlu yorum alan şirketler genel olarak en iyi Sultangazi temizlik şirketleri olarak ifade edilmektedir. Ayrıca kaliteli hizmet veren şirketler de site üzerinde bir yıldız işareti bulunmaktadır. Bu sayede en iyi olan temizlik şirketlerini kolayca anlayabilirsiniz. Öte yandan bu şirketlere kolayca ulaşmak için ilk olarak uygulamanın filtre bölümüne girmeniz gerekmektedir.

Ardından bölümde en yüksek puan ve yorum kısmının işaretlenmesi gerekmektedir. Son olarak ise arama yapıldığında bu şirketlere ulaşmış olacaksınız. Trend hizmet ile bu şirketlerin uygunluk durumlarını da müşterilere sunuyoruz. Bu sayede müşteriler temizlik hizmeti ile alakalı kolayca plan yapabilmektedirler. Genel olarak şirketler haftanın her günü hizmet vermektedirler.

Hizmet saatleri ise genel olarak en geç akşam 10’a kadardır. Bu saatler içinde müşteriler istedikleri zaman dilimde hizmet alabilmektedir. Ayrıca firmaların tamamı eşya garantisi de vermektedirler. Olası bir mağduriyet durumuna karşı uygulama üzerinden bir sözleşme hazırlanmaktadır. Bu sayede yaşanan her mağduriyet firma ait olmaktadır. Bu nedenle müşteriler evlerinde olmasa dahi trend hizmet ile gözü arkada kalmadan temizlik yaptırabilmektedir. 

Sultangazi Temizlik Şirketi Fiyatları

Genel olarak Sultangazi temizlik şirketi fiyatları verilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. En uygun temizlik hizmetleri ev ve ofis temizlikleridir. En pahalı olan temizlikler ise apartman ve site temizlikleridir. Öte yandan birden fazla hizmetin alınması durumda ise genel olarak ek indirimler yapılmaktadır.

Sultangazi Temizlik Şirketleri - Trend Hizmet

Ev ve ofis temizliklerinde fiyatlar metre kareye göre belirlenmektedir. Yani ev veya ofisin boyutu ne kadar büyükse temizlik hizmeti veren personel sayısı artmaktadır. Bu durumda fiyatların artmasına neden olmaktadır. Öte yandan bazı müşteriler evlerinde sadece oda temizlikleri istemektedirler. Bu durumda ise fiyatlar oldukça uygun olmaktadır.

Trend hizmet ile hizmet ücretleri tek seferde ödenmektedir. Bu ücret dışında hiçbir şekilde ek bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Müşterilerin ödedikleri fiyatlara temizlik araç ve gereçlerde dahil olmaktadır. Trend Hizmet günümüz koşullarında tam anlamıyla profesyonel bir çapta temizlik hizmeti almanız konusunda kapsamlı bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Sultangazi En İyi Temizlik Şirketi

Eğer Sultangazi ilçesinde yaşıyorsanız trend hizmet ile en iyi Sultangazi temizlik şirketi ile anlaşmak oldukça kolay. Bir temizlik şirketi ile anlaşmak için artık şirketleri gezmenize ve bilgi almanıza gerek yok. Oturduğunuz yerden birden çok firma ücretsiz olarak mesaj atıp bilgi isteyebilirsiniz. Ayrıca her firmanın yanında tahmini geri dönüş süreleri yer almaktadır. Bu süreler mesajınıza geri dönüş süresini temsil etmektedir. Bu süre içerisinde kullanıcılara geri dönüş yapılmazsa sistem otomatik olarak firmaya uyarıda bulunmaktadır.

Ayrıca uygulama üzerinde yer alan tüm firmalar kendilerini ispatlamış ve yıllardır alanında uzmanlaşmış firmalardan oluşmaktadır. Temizlik ilanı veren her kurum sisteme hizmet resimlerini eklemek zorundadır. Ayrıca firmalardan kalite belgeleri de istenmektedir. Kalite belgesi olamayan hiçbir kurum uygulamada yer almamaktadır. Ayrıca kurumların çalışan kalitesi de oldukça önemli. Tüm çalışanların bilgileri yine ilanlar üzerinde yer almaktadır.

 

Nasıl Çalışıyor ?
 • Kolay Hizmet Talebi Oluştur
  Kolay Hizmet Talebi Oluştur Trend Hizmet' de basit bir kaç soruya cevap vererek kolayca hizmet talebi oluşturabilirsiniz!
 • Sana Özel Teklifleri Al!
  Sana Özel Teklifleri Al! Oluşturduğun hizmet talebi firmalara iletilsin. Sana özel gelen teklileri ve firmaları kolayca görebilirsin!
 • Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç
  Almak İstediğin Teklifi Kolayca Seç Sana gelen birden çok teklif içerisinden en iyisini değerlendirip, dilediğini seçebilirsin!