HİZMET VER

Hakkımızda

Trend Hizmet temizlik hizmeti başta olmak üzere tamirat tadilat işleri, nakliyat ve organizasyon çözümleri konusunda kapsamlı bir hizmetin içerisinde yer almaktadır. Hizmet alanla hizmet sunanı tek çatı altında buluşturmayı hedefleyen Trend Hizmet, nitelikli bir hizmet almanız noktasında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Nitelikli bir teknolojik altyapıya sahip olan Trend Hizmet kullanıcı dostu bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu kapsamda modern çağın gereklerini yerine getirmek konusunda çözüm odaklı bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır.

Trend Hizmet, apartman temizliği, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, cam temizliği, ofis temizliği başta olmak üzere dış cephe temizliği gibi alanlarda da etkili bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Şehir içi nakliyat hizmeti ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine yönelik kapsamlı bir çalışmayı ortaya koyan Trend Hizmet, alanında uzman olan firmalara yer vermektedir. Asansörlü nakliyat çözümleri ve evden eve nakliyat hizmetlerinde de uzman firmaları sizlerle buluşturmaktadır. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmeti almanıza aracılık etmektedir.

Düğün salonu organizasyonu, nişan organizasyonu gibi özel organizasyon firmalarıyla sizleri buluşturan Trend Hizmet; kına organizasyonu noktasında çözüm odaklı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Yine toplantı organizasyonlarının etkili bir düzeyde oluşturma kabiliyetine sahip firmalarla sizleri buluşturan Trend Hizmet; geniş kapsamlı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Boya badana, fayans döşeme ve koltuk döşeme gibi tadilat hizmetlerini profesyonel bir çapta sunan firmalara yer veren Trend Hizmet, tam da aradığınız bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Her zaman kullanıcı dostu bir hizmet anlayışını benimseyen Trend Hizmet; kamera sistemleri, elektrik ustası hizmetlerine dair de etkili bir hizmetin içerisinde yer almaktadır. Klima montajı ve elektrik montaj hizmetleri konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atan Trend Hizmet, geniş kapsamlı bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır. Yeni nesil teknolojik altyapısıyla üst düzeyde bir performans ortaya koyan platformumuz, hizmet almak isteyenle hizmet sunanı buluşturmak konusunda üst düzeyde çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Trend Hizmet her zaman gelişimi hedefler. En yeni teknolojileri başarılı bir şekilde uygulama kabiliyetine sahip olan platformumuz, üst düzeyde bir hizmet almanız noktasında alternatif çözüm önerilerini beğeninize sunar!

Misyonumuz

Trend Hizmet kullanıcı dostu bir hizmet anlayışını misyon edinmiştir. Böylece fonksiyonel hizmet anlayışını benimseyerek, tam da aradığınız kalite standartlarını sizlerle buluşturur!