HİZMET VER

Denizli Güney Kuru Temizleme

Ücretsiz İlan Aç, 3 Teklif Al, Dilediğini Seç! En Uygun Fiyata Hizmet Al. FİYAT TEKLİFİ AL
Trend Hizmet Hayatı Kolaylaştırır

Kuru temizleme birçok kişi için bir kurtarıcıdır.  Denizli Güney Kuru Temizleme işlemi kumaşlarda kalan lekeler için bir çözümdür. Giysilerde ya da tekstil kumaşlarda kalmış lekeleri kimyasal ya da buhar yoluyla çıkarma işlemine kuru temizleme denir. Bu tarz hizmetlerin üst düzeyde sunulması için mutlaka alanlarında uzman olan firmalardan hizmet almalısınız.

İşlem sırasında su kullanılmadığı için adına kuru denmektedir. Bu işlemler yalnızca kimyasal maddelerle yapılmakta ve hiç su değmemektedir. Zaten kuru temizlemenin amacı da suyun çıkaramadığı zor lekeleri, inatçı yağları su kullanmadan kimyasal maddeler ile çıkartmaktır. Trend Hizmet kapsamlı bir şekilde kuru temizleme hizmeti almanız noktasında alternatif firmalar arasından tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktadır.

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Kuru temizlemenin amacı lekeleri kimyasallar ile çıkartmaktır. Bu işlem sırasında kimyasallar kullanılır ve su değdirilmeden bu işlem sonlandırılır.  Denizli Güney Kuru Temizleme denince herkesin aklına yalnızca kumaşların, giysilerin temizlenmesi gelse de bu böyle değildir. Kuru temizleme boyama, kolalama ve itileme işlemlerini de kapsar.

Kuru temizlemede kullanılan kimyasal maddenin adı solvettir. Solvet organik bir çözeltidir ve işlevi lekeleri çıkartmak, deterjan olarak kullanmak ve kuru temizleme ilacı olarak kullanmaktır. Bu tür hizmetleri sorunsuz bir şekilde almayı istiyorsanız firma tercihine dikkat etmek durumundasınız!

Kuru Temizleme Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parçaların ilk olarak kumaş özellikleri belirlenmesi gerekir. Ardından da etiket incelemesi yapılır. Kuru temizleme işlemi aslında sanıldığı kadarda basit bir iş değildir. Her parça kumaş özelliklerine göre yıkanması gerekmektedir. Kumaşın özelliğine göre işlem yapılması lekeler ona göre çıkartılması gerekmektedir.

Bundan dolayıdır ki dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Daha sonra kimyasal maddenin kumaştan temizlendiğine emin olunmalıdır. Kurulama ve havalandırılma işlemi daha sonra gelir ve bunlarında tamamen yapıldığından emin olunmalıdır. Eğer çözelti kalması durumunda insan vücudunda alerjiye neden olabilmektedir.

Kuru Temizleme Fiyatları

Kuru temizleme fiyatları öncelikle firmadan firmaya değişmektedir. Ardından temizlenecek parçaya göre ve parçadaki lekeye göre değişir. Parçadaki leke zor ve uğraştırıcı ise fiyatta değişkenlik gösterebilir. Özel leke çıkarma işlemi varsa fiyat ona göre belirlenir. Fakat genel olarak parça başına düşen fiyatlar aşırı pahalı değildir.