HİZMET VER
Artı Temizlik

Artı Temizlik

(10 Onaylı Yorum)
Artı temizlik olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmet vermektir. 2015 Yılından beri bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz kaliteyi, güveni ve istikrarı bir arada sunmaktır. Sizlere de ihtiyaç duyduğunuz alanlarda hizmet vermeye hazırız.
Müşterilerinin Yorumları
 • Ayşe U. 24 Mayıs 2024 20:27 Artı Temizlik Şirketi ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi! Antalya'daki ofisimiz için uzun süredir profesyonel bir temizlik hizmeti arayışındaydık ve sonunda Artı Temizlik'i bulduk. İlk andan itibaren, iletişimleri son derece profesyoneldi ve ihtiyaçlarımızı anladıklarını hissettik.

  Temizlik ekibi, zamanında geldi ve işlerine hemen başladı. Ekip, her detayı özenle ele aldı ve ofisimizi adeta yeni gibi yaptı. Masalar, zeminler, camlar ve hatta ulaşılması zor alanlar bile mükemmel bir şekilde temizlendi. Çalışanlarının güler yüzlü ve titiz olmaları, işimize olan güvenimizi daha da artırdı.

  Artı Temizlik Şirketi, çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak hem ofisimizin hijyenini sağladı hem de sağlığımıza dikkat etti. Ayrıca, çalışma saatlerimize uyum sağladıkları için iş akışımız hiç kesintiye uğramadı.

  Sonuç olarak, Artı Temizlik Şirketi'nden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Antalya'da profesyonel ve güvenilir bir temizlik şirketi arayan herkese kesinlikle Artı Temizlik'i tavsiye ederim.

 • Hakan Y. 01 Mart 2024 07:29 Şen piliç bölge müdürlüğü olarak kendileriyle ofislerimizin temizliğinin yapılması konusunda 5 yıldan beri çalışıyoruz. Verilen hizmetten ve yapılan temizlikten son derece memnunuz. Ofis temizliği hizmeti arayanlara tavsiye ederim.
 • Gizem S. 09 Ekim 2023 03:12 Antalya'da bir temizlik şirketinden hizmet almayı düşünüyorsanız düşünmeden hizmet alabileceğiniz bir firma, Ben kendilerinden Trendhizmet.com aracılığı ile taşınma öncesi inşaat sonrası temizlik hizmeti aldım ve kendilerinden son derece memnun kaldım bu yüzden sizin de böyle bir hizmete hizmete ihtiyacınız varsa kendileri ile bir görüşmeden karar vermeyin derim.
 • Serpil U. 09 Ekim 2023 03:12 Antalya'da bir temizlik şirketinden hizmet almayı düşünüyorsanız düşünmeden hizmet alabileceğiniz bir firma, Ben kendilerinden Trendhizmet.com aracılığı ile taşınma öncesi inşaat sonrası temizlik hizmeti aldım ve kendilerinden son derece memnun kaldım bu yüzden sizin de böyle bir hizmete hizmete ihtiyacınız varsa kendileri ile bir görüşmeden karar vermeyin derim.
 • Hasan Y. 02 Temmuz 2022 13:46 Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık
 • Aylin K. 17 Haziran 2022 18:28 Firmanın geçmiş yorumlarına ve hizmet puanına bakarak hizmet almaya karar verdim. Kendilerinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
 • Dilan D. 14 Haziran 2022 16:24 Yeni bir daire satın aldık. İnşaat sonrası temizlik işimiz vardı Trend Hizmet üzerinden Artı Temizlik şirketi ile anlaştık çok memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Ayrıca en iyi Antalya temizlik şirketlerini tek çatı altında toplayan bu sitenin yöneticilerine çok teşekkür ederiz.
 • Metin M. 28 Mayıs 2022 12:37 Temizlik ekibinizden gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.
 • Ülkü P. 23 Mayıs 2022 05:07 Elinize sağlık.
 • Ayşe G. 15 Nisan 2022 18:49 İnternette Trend Hizmet aracılığı ile kendileriyle iletişime geçtim. Kendilerinden ofis temizliği hizmeti aldım. Çok memnun kaldım. Kendilerine teşekkür ederim.