HİZMET VER

Boya Badana (Boyacı)

Ücretsiz İlan Aç, 3 Teklif Al, Dilediğini Seç! En Uygun Fiyata Hizmet Al. FİYAT TEKLİFİ AL

En Trend 20 Boya Badana (Boyacı)

Daha çok inşaatı yeni bitmiş ya da uzun zamandır boyası yenilenmemiş mekanlara Boya Badana (Boyacı) yapılır ya da artık çok sıkılıp bir değişiklik yapmak istiyorsanız. Boya işlemi genelde uzun bir işlem değildir bir ev ortalama 3-4 günde boyanabilir. Bu işlem boyacı sayısına da bağlıdır aynı zamanda boyanacak alanın boyutuna. Çok büyük yerler ya da tamamen sıfır bir inşaatın boyası ile bir dairenin boyası için boyama firmalarının gönderdiği personel sayısı çok farklıdır. Trend Hizmet boya ve badana yaptırmayı istediğiniz zaman tam da beklentinizi karşılayacak olan seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır.

Boya Badana Nasıl Yapılır?

Boyama işlemi öncelikle boyanacak yüzeyin durumuna göre belirlenir. Boyama işleminin sırası ve öncelikleri vardır ve onlar şöyledir;

  • Yüzey hazırlığı ve temizliği yapılır
  • Birinci kat astar atılır
  • Macun ve ikinci kat astar atılır
  • Son kat boya yapılır ve biter.

Boyayı yapmak yetmez aynı zamanda boyayı da uygun yapmak gerekir. Bunun için öncelikle doğru boya seçmek gerekir. Boya çeşitleri de oldukça çoktur bir mobilya boyası ile duvar boyası elbette ki bir değildir. Bu sebepten ötürü doğru boya seçmek boyayacağınız yer için oldukça önemlidir.

Ardından doğru ekipman seçmekte önemlidir. Bunları genellikle boyasını kendi yapmak isteyenler için önemlidir. Çünkü bu işin uzmanları zaten bunu biliyordur. Eğer siz kendiniz boyanızı yapmayacaksanız yapmanız gereken en önemli şey doğru bir boyacı bulmaktır. Trend Hizmet profesyonel seviyede bir Boya Badana (Boyacı) hizmeti almanız noktasında etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Boya ve Badanada Doğru Tercih!

Boyanın rengi yaşayacağınız evi ya da odanın her şeyini belirler. Renklerin enerjisi vardır ve boyacağınız yerin rengi ona göre seçilmesi daha uygundur. Örneğin mavinin huzur, barış gibi anlamları varken aynı zamanda iştah kısıtlayabildiğinden mutfak ve yemek odalarında tercih edilebilir. Yeşil rengi de insanı dinç ve enerjik hissettirdiğinden ofislerde kullanılmaya uygundur. Sarı rengi düşünmeyi teşvik ettiğinden çalışma odalarında kullanılmaya oldukça müsaittir. Bunun gibi daha birçok örnek vardır ve renklerin anlamları hayatınızı etkileyebilir. Tüm bu bilgiler ışığında boya ve badanada doğru tercih; Trend Hizmettir!