HİZMET VER

Kastamonu Ev Temizliği

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al. FİYAT TEKLİFİ AL
Aradığınız kriterlere sonuç bulunamadı.

İnsanlar pek çok ihtiyacını kendisi gidermekteler. Yemek yaparlar, çalışırlar, çocuk bakarlar, temizlik yaparlar. Eğer çalışan bir insansanız ya da o gün, o hafta temizlik yapmaya vaktiniz varsa ya da canınız yapmak istemediyse temizlik ihtiyacınızı karşılayan şirketler vardır. Eğer Kastamonu Ev Temizliği hizmetine ihtiyacınız varsa Trend Hizmet en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.

Öncelikle ev temizliği hizmeti hakkında bilmeniz gereken ilk şey şu ki bazı firmalar temiz olmasına gerek yok temiz görünse yeter politikasını benimserler. Bu konuya çok dikkat etmelisiniz. Verdiğiniz ücrete değecek bir hizmet almak istemek hepimizin hakkıdır. Bu noktada firma tercihine dikkat etmek beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Ev Temizliği Firması Hangi İşleri Yapar?

Kastamonu Ev Temizliği firmaları geniş kapsamlı bir faaliyetin merkezinde yer almaktadır. Bu kapsamda temizlik firmaları aşağıdaki işleri üstlenmektedir:

 • Öncelikle talebe göre toplama düzenleme çöp çıkarma işlemleri yapılır
 • İsteğe bağlı camlar temizlenir
 • Elektrik süpürgesi tutulur ve paspaslanır
 • Eğer banyo tuvalet temizletiyorsanız buraların temizlenmesi dezenfekte edilmesi yapılır. Havalandırması temizlenir
 • Eğer mutfak temizliği de iş planının içindeyse buzdolabınızın, fırınınızın mikrodalganızın içi temizlenir
 • Bütün dolaplarınız temizlenir.
 • Geri kalan her ufak tefek eşyaların, kitaplıkların, kitapların temizliklerinin yapılması
 • Evinizin ya da temizlenecek alanın avizesinden sehpasına, masasına kadar her şeyin tozu alınır. Tüm mobilyaların tozu alınır. Varsa televizyonunuzun da tozu alınır.

Hizmetler, dileyeceğiniz şekilde atar ya da azalır. Bu seçenekler fiyatlar farklılık gösterebilir.

Ev Temizliği Fiyatları

Kastamonu Ev Temizliği fiyatlarına gelecek olursak da bulunduğunuz il, ilçe, çalışacağınız firma, alacağınız hizmet, kullanılacak malzeme kalitesi, temizliği yapacak bireylerin ustalık seviyesine göre de değişiklik gösterebilir. Bu yüzden net bir fiyat vermek doğru olmaz. Trend Hizmet ev temizliği fiyatları konusunda çok sayıda farklı alternatif seçeneği sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olmaktadır.

Ev temizliklerinin belli seçenekleri de vardır. İnşaat sonrası ev temizliği tadilat sonrası ev temizliğine göre daha pahalıyken, eşyalı ev temizliği taşınma öncesi boş ev temizliğine göre daha uygundur. Evinizin büyüklüğü, merkeze olan uzaklığı, evde evcil hayvan olup olmaması, temizlik firmasının karşılayacağı materyaller ve sizin beklentiniz de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

BLOG
 • Güzel Bir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

  Güzel Bir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

  İyi bir ev temizliği nasıl olmalı? Eğer bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız; size ilk söyleyeceğimiz temizliği her zaman için yukarıdan aşağıya olacak şekilde yapmanızdır. Yukarıdan aşağıya yapılacak temizlikte tozların dağılması önlenir bu şekilde daha etkili temizlik yapabilirsiniz. Özellikle oc...
  Güzel Bir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?