HİZMET VER
Hizmet Kolay

Hizmet Kolay

(2 Onaylı Yorum)
En İyi "Temizlik şirketleri" içerisinde özellikle "Ev Temizliği" hizmetlerinde lider firma olma yolunda hızla kendini güncelleyerek yol alan firmamız kaliteli ve alanında uzman kadro yapısı son teknoloji makine ve ekipmanları ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine öncelikli amaç edinmiştir. Öncelikli verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz: Ev temizliği, Ofis temizliği, Apartman merdiven temizliği, Koltuk yıkama, Halı yıkama, Boş daire temizliği, Villa temizliği olarak sıralayabiliriz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmemiz için bizlere trendhizmet.com üzerinden ücretsiz talep formu oluşturarak almak istediğiniz hizmeti ve varsa açıklama kısmına taleplerinizin detaylarını yazarak ne zaman hizmet almak istediğinizi de belirterek ulaşabilirsiniz.
Müşterilerinin Yorumları
  • İlker Ü. 17 Eylül 2023 13:53 Ev Temizliği hizmeti almak istiyordum fakat nereden nasıl bir temizlik şirketi bulacağımı bilmiyordum. Sonra internette gezinirken Trendhizmet.com'u gördüm ve ücretsiz olarak bir talep oluşturdum. Bir kaç saat içerisinde 3 ayrı firmadan teklif aldım içlerinden fiyat performans olarak en iyileri Hizmet kolay olarak aklıma yattı ve kendileriyle iletişime geçtim. Sonrasında dolap içlerinden koltuk altlarına, camlardan kapı pervazlarına kadar evimi pırıl pırıl temizlediler. Kendilerinden ve verdikleri hizmetten son derece memnun kaldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
  • Raziye C. 28 Ağustos 2023 07:34 "Temizlik Şirketleri" içerisinden seçim yapmak, hele birde konu "Ev Temizliği" olunca son derece önemliydi, Bu yüzden benim için hangi firmanın daha tatmin edici sonuç vereceğini anlamam için Trendhizmet.com'un birden fazla temizlik firması arasından seçim yapmamı sağlaması büyük kolaylık oldu. İlk önce kendilerinden "Ofis Temizliği" konusunda hizmet aldım.

    Sonuç: Masalar, mutfak ve lavabo son derece temiz ve ışıl ışıl parlıyordu. Bekar bir bayan olduğum için kendilerinden ev temizliği için de hizmet aldım. Zaten asıl amacımda buydu ve ev temizliği konusunda da beni yanıltmadılar. Son derece memnun kaldım. Biraz uzun oldu lakin bence bu yorumu hak ettiler. Şimdi hem "Ev Temizliği" hem de Ofis Temizliği" hizmetleri konusunda destek alacak, profesyonel bir adrese sahibim. Teşekkürler Hizmet Kolay...