HİZMET VER

Klima Montaj İşleri

Ücretsiz İlan Aç, 3 Teklif Al, Dilediğini Seç! En Uygun Fiyata Hizmet Al. FİYAT TEKLİFİ AL

En Trend 20 Klima Montaj İşleri

Bulunduğunuz mekanlarda, istediğiniz koşullarda uygun havayı elde etmek için Klima Montaj İşleri işlemini kullanabilirsiniz. Lakin klima özen isteyen bir cihazdır ve düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Bakımsız olan klimalar arıza çıkarmakla yetinmeyip sağlığınıza da zararlıdır. Klimalarda sıklıkla görülen arızalardan bahsetmek gerekirse;

  •  Hava üfleme durumunda sıkıntı
  • Klimanın fanında arıza
  • Soğutma sisteminde arıza
  • Klimadan ses gelmesi
  • Klimadan kötü koku gelmesi

Bu gibi durumlarda klima servislerinden mutlaka yardım almanız gerekir. İşlem, bakım ve onarım için platformumuza danışabilirsiniz. Şayet klima montajı konusunda profesyonel bir hizmet almayı isterseniz mutlaka tecrübeli firmaları tercih etmelisiniz. Bu alanda hizmet sunan pek çok firmayı sizlerle buluşturan Trend Hizmet, kapsamlı bir şekilde hizmet almanıza aracılık etmektedir.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Öncelikle Klima Montaj İşleri işini yapacak kişi özel kıyafetini giyerek hazırlanmalıdır. İş güvenliği alındıktan sonra klimanın iç ünite sacı duvarın monte edilecek kısmına düzgün bir şekilde sabitlenir. Bu işlem klimanın düz bir şekilde durmasını sağlar. Ardından, kullanılacak borular için gerekirse uygun delikler açılır ve borular iç üniteye geçirilir. Uygun işlemler yapıldıktan sonra dış ünite monte edilir. Trend Hizmet aracılığıyla çok sayıda farklı firma arasından tam da sizin taleplerinizi karşılayacak bir firmayı tercih edebilirsiniz!

Klimayı Nereye Yerleştirmeli?

Öncelikle içeride bulunan klimanın yakınlarında ısı kaynağı olmaması gerekir. Buna bağlı olarak cihaz direkt güneşin vurduğu yere yerleştirilmemelidir. Ayrıca rahat bir hava sirkülasyonu olması için klimanın önüne engelleyici bir cisim gelmemelidir. Tabi ki en önemlisi de monte edilecek duvarın sağlam olması gerekir.

Yanıcı gazlardan ve mutfak gibi yağ olabilecek yerlere de kurulmamalıdır. Aşırı nemli yerler de cihaz üzerinde olumsuz etki yapar.  Klima montaj işi kolay gibi gözükse de emek ve dikkat gerektirir. Bu yüzden trend hizmet platformumuzda bulunan personel durumun bilincinde ve müşteri memnuniyetinin önemine özen göstermektedir.

Klima Montaj Fiyatları

Mekânın koşulları, klimanın nasıl montaj edileceği, ne kadar malzeme kullanılacağı durumunda Klima Montaj İşleri fiyatları değişiklik gösterebilir. İşçilik maliyeti, kullanılan kaliteli malzeme fiyatta etki edebilir. Bunun için kendinize uygun en iyi koşulları platformumuzdan inceleyebilir ve araştırabilirsiniz.