HİZMET VER

Antalya Ev Temizliği

Ücretsiz İlan Aç, 3 Teklif Al, Dilediğini Seç! En Uygun Fiyata Hizmet Al. FİYAT TEKLİFİ AL

En Trend 20 Antalya Ev Temizliği

Antalya Ev Temizliği İçin Trend Hizmet!

Antalya ev temizliği işlerine yoğun bir şekilde ihtiyaç duyulan bir kent olarak ön plana çıktığında şehirde son dere dinamik bir sektörün varlığından söz edebiliriz. En dikkat ettiğimiz temizliklerin başında evlerimizin temizliği gelir. Ailemizle beraber yaşadığımız evin son derece temiz ve hijyenik olmasına dikkat ederiz. Çocukların ya da yaşlıların mikrop kapması daha kolaydır ve bunun için onların oldukları ortamları temiz tutmaya da daha fazla dikkat ederiz.

Antalya ev temizliği

Ev temizliklerine her zaman kendimiz yetişemeyebiliriz bazı anlarda yardıma ihtiyaç duyarız. Günün koşturmasında her yere yetişemeyebiliriz. Her zaman temizliğe vakit ayıramayabiliriz ve bu anlarda yardım için temizlik şirketleri ile anlaşılabilir. Temizlik şirketlerinde anlaşmalı olarak çalışılabilmektedir. Antalya yazlık ve turistlik bir yerdir.

Günlük kiralanan evler, villalar oldukça fazladır. Buralarda insanlar kısa süreli kalırlar ve çıktıkları anda temizlikler yapılır. Temizlik ve hijyen kurallarına uygun yapılan temizlikler hem gelip kalacak olan müşterileri de memnun eder. Sonuçta kimse pis ve kirli evlerde kalmak istemez. Müşterilerin memnuniyeti için ya da içinde yaşayan sizler içinde evlerin temizlikleri sık sık yapılmaktadır.

Antalya Ev Temizliği Fiyatları

Antalya ev temizliği için oldukça seçenek olan bir ildir. Seçenek ne kadar artarsa farklı fiyatlar ile karşılaşmakta o kadar artar. Her firma fiyatını kendi belirler. Bu sebepten ötürürü tam net bir fiyat söylemek asla mümkün değildir. Evin büyüklüğüne göre fiyat değişir çünkü 1+1 evin temizliği ile 4+1 evin temizliğinin fiyatlandırması elbette ki bir değildir. Ev içinde yapılan masrafta bir olmadığı için fiyatlarda değişkenlikler olur. Temizlemelerin yüzeysel ya da daha kapsamlı olanları vardır. Bunlarda fiyatları etkilemektedir.

Antalya Ev Temizliği

Kapsamlı ev temizliği neleri kapsar:

 • Cam Temizliği
 • Kapı Temizliği
 • Balkon Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Mutfak Yüzeysel Temizliği
 • Odalar Yüzeysel Toz Temizliği
 • Odalar Zemin Temizliği

Odaların temizliklerinde dolap içleri de temizliklere dahildir. Bu tür temizlik hizmetinin son derece ayrıntılı bir süreci beraberinde getirdiğini ifade etmek mümkün olmaktadır.

Yüzeysel ev temizliği neleri kapsar:

 • Cam Temizliği
 • Kapı Temizliği
 • Balkon Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Mutfak Yüzeysel Temizliği
 • Odalar Yüzeysel Toz Temizliği
 • Odalar Zemin Temizliği

Bu gibi seçeneklerde fiyatlarda farklılıklar görülebiliyor. Çalışmak istediğiniz şirkete karar vermeden önceden mutlaka birden fazla firmadan fiyat talebinde bulunun ve size en uygun geleni seçin. Trend Hizmet tam da bu noktada etkili bir düzeyde ev temizliği hizmeti almanız noktasında alternatif çözüm önerilerini sizlerle buluşturmaktadır.

Antalya Ev Temizliği Firmaları

Antalya ev temizliği firmaları bakımından oldukça oldukça zengin bir şehirdir. Evlerinin temizlenmesini isteyen insanların başvuracağı seçenekleri günümüzde bu kadar fazla olması tercih edecekleri seçeneklerin artması firmaların hangisinin daha iyi olduğuna karar vermede zorlanmamızı sağlıyor aslında bir bakımdan. Fakat buna hızlı bir şekilde karar vermemiz gerekir. Peki bunu nasıl yapacağız?

Öncelikle firmayı araştırmak gerekir ne zaman kurulmuş, güvenlikleri tam mı, kullandığı ürünlerin sağlık açısından zararsız oluşlarını gibi birçok özelliklerini araştırmak gerekir. Müşteri memnuniyeti için müşteri yorumlarını okumalısınız. Müşterilerin memnuniyet yorumlarına göre ya da neyden memnun kalmadılarsa ona göre firma seçimlerinde karar verebilirsiniz.

Örneğin o firmanın detaylı temizliği hakkında iyi yorumlar yok fakat yüzeysel temizliğinin çok iyi olduğunu söylemişler sizde buna göre karar verebilirsiniz. Burada en önemli faktör temizlik şirketlerinde çalışan personeldir. Personel ne kadar işini iyi yaparsa firmada o kadar kaliteli olur. Son olarak da fiyat karşılaştırması yapar ve size en uygun olan firmayı seçersiniz. Böylece tam da beklentinizi karşılayacak bir firmayı tercih edebilirsiniz!

Trend Hizmet İle Antalya’da Ev Temizliği Çok Kolay!

Temizliği aksatılmadan yapılan evde yaşamak herkes için daha huzurlu olacaktır. Antalya’daki temizlik şirketi bunun son derece hakkını vererek yapmaktadır. Antalya ev temizliği hizmetini üst seviyede bir kalitede almanız noktasında Trend Hizmet üst düzeyde bir hizmeti sizlerler buluşturma kabiliyetine sahiptir.

Üst düzey personel ekibi ile evlerinizi dip köşe temizleyerek en hijyenik hale getirmektedirler. İşlerinde lider olan temizlik şirketleri Antalya’nın birçok ilçesine hizmet vermekte ve memnun kalınmış geri dönütler almaktadırlar. Müşteriyi memnun edebilmek için işlerini hakkıyla yapmaktadırlar. Ev temizliğine neler dahildir? İşte detaylar!

 • Mutfak dolapları, banyo dolapları, fortmantoların içi iyice temizlenir.
 • Eşyaların tozları alınır. (mutfak, banyo ve geri kalan tüm odalar)
 • Halılar temizlenir.(isteğe bağlı yıkama, süpürme)
 • İsteğe bağlı camlar içten ve dışarıdan.( eğer varsa cam balkon)
 • Aynaların temizliği
 • Banyonun tam temizliği yapılır. (küvet, duşakabin, tuvalet, lavabo)
 • Kapılar silinir.

Ev Temizliği Hakkında Merak Ettikleriniz

BLOG
 • Türkiye'nin En İyi Temizlik Şirketleri ve Fiyatları: Şehir Bazlı Tavsiyeler ve Yorumlar

  Türkiye'nin En İyi Temizlik Şirketleri ve Fiyatları: Şehir Bazlı Tavsiyeler ve Yorumlar

  Profesyonel temizlik hizmetleri, hem evlerde hem de iş yerlerinde hijyenin korunması açısından büyük önem taşır. Temizlik şirketleri, geniş hizmet yelpazesi ve uzman kadrosu ile yaşam alanlarınızı temiz ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olur. Bu makalede, Türkiye'nin farklı şehirlerindeki en iyi temizl...
  Türkiye'nin En İyi Temizlik Şirketleri ve Fiyatları: Şehir Bazlı Tavsiyeler ve Yorumlar
 • Güzel Bir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

  Güzel Bir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

  İyi bir ev temizliği nasıl olmalı? Eğer bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız; size ilk söyleyeceğimiz temizliği her zaman için yukarıdan aşağıya olacak şekilde yapmanızdır. Yukarıdan aşağıya yapılacak temizlikte tozların dağılması önlenir bu şekilde daha etkili temizlik yapabilirsiniz. Özellikle oc...
  Güzel Bir Ev Temizliği Nasıl Yapılır?